#2

Pravoslav Kotík
(1889 – 1970)

Za oknem

Kotík Pravoslav
#2

Pravoslav Kotík
(1889 – 1970)

Za oknem

1-20
1269 zobrazení
500 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 280 000 Kč
7. 6. 2017 18:30

sign. PD P. Kotík 47
olej, plátno
rozměry
81 x 65 cm
1889 - 1970

Za oknem - na rubu číslo 63/1947, na blindrámu název díla, štítek výstavy s popisem díla, č. 42 a č. 585