#2

Oskar Pafka

Fructus Meridiani Fecit

Pafka Oskar
Pafka Oskar
Pafka Oskar
#2

Oskar Pafka

Fructus Meridiani Fecit

pol. 1 - 50
1359 zobrazení
80 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
9. 10. 2016 13:30

kombinovaná technika, dřevo
100 x 49,5 cm
1935
signováno
sign. LD Oskar Pafka 1935, na rubu monogram PO 1935
(1896-1949)

Fructus Meridiani Fecit