technika | kombinovaná technika, dřevo |
rozměr | 100 x 49,5 cm |
rok | 1935 |
signováno | sign. LD Oskar Pafka 1935, na rubu monogram PO 1935 |
autor | (1896-1949) |
Fructus Meridiani Fecit
rozměr | 100 x 49,5 cm |
rok | 1935 |
autor | (1896-1949) |