#1

Alfons Mucha
(1860 – 1939)

Job Cigarette Papers

Mucha Alfons
#1

Alfons Mucha
(1860 – 1939)

Job Cigarette Papers

pol. 1 - 50
1274 zobrazení
200 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
9. 10. 2016 13:30

originální barevná litografie, karton kašírovaný na plátně
145 x 98 cm
1898
signováno
sign. LD Mucha v tisku
(1860-1939)

Job Cigarette Papers - tisk: F. Champenois Paris. provenience: ze sbírky Richard and Merle Haber, USA (zapůjčen katalog aukce Heritage Auction) reprodukováno: Alfons Mucha - soubor užité grafiky, Středočeské muzeum Roztoky u Prahy, 1980, obr. č. 32